Матеріально-технічне забезпечення

Комп'ютерні класи та ІТ-інфраструктура

На території школи розташовані два комп'ютерні класи, обладнані сучасною технікою та програмним забезпеченням, що відповідає сучасним вимогам навчання. Учні мають можливість використовувати інтерактивні дошки, ноутбуки, мультимедійні проектори, а також вчителі використовують комп'ютери для підготовки та проведення уроків.

Комп'ютерні класи та ІТ-інфраструктура

Навчально-методичне забезпечення

Наша школа регулярно поповнює свій фонд навчальної літератури, яка відповідає вимогам програм та потребам учнів. У бібліотеці школи представлено різноманіття книг, журналів та довідкової літератури з різних предметів. Також у школі є актова зала й історико-краєзнивчий музей.

Навчально-методичне забезпечення

Спортивний комплекс

Для фізичного розвитку учнів у школі є спортивний комплекс з сучасним обладнанням, який включає спортивний зал, штучне футбольне поле, волейбольне поле та спортивний майданчик із гімнастичним обладнанням. Учні можуть займатися різними видами спорту під керівництвом досвідченого вчителя.

Спортивний комплекс

Безпека та комфорт

Школа підтримує високі стандарти безпеки та комфорту для учнів і працівників. Ми регулярно проводимо технічне обслуговування приміщень та обладнання, забезпечуємо належний рівень освітлення та вентиляції, а також дотримуємося всіх санітарних та гігієнічних норм. Окрім того учні школи забезпечуються гарячим харчуванням.

Безпека та комфорт

Умови доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями

У закладі створено безперешкодний доступ до будівлі, а саме облаштовано пандус для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Логотип

89130, вул. Центральна 104, с. Нижні Ворота Мукачівський район Закарпатська область

facebook група